czwartek, 27 kwietnia 2017

Wiosenny obiad I, Escape Rooms


Na zdjęciu: puree ziemniaczane, sos koperkowy na mleku, z dodatkiem mąki kukurydzianej i spiruliny (1 łyżeczka), surówka z kapusty kiszonej z olejem lnianym, mini marchewki z imbirem i chili na maśle klarowanym i jaglane nuggetsy.Escape rooms (jest ich kilka w Rzeszowie) to ciekawy pomysł na spędzenie wolnego czasu, integrację pracowników a nawet zabawę rodzinną. To taka gra, ale w rzeczywistości. My jesteśmy graczami i mamy jeden prosty cel: wydostać się z pokoju, w którym zostaliśmy uwięzieni, zanim skończy się limit czasu. Voucher do escape roomu to oryginalny pomysł na prezent (sprawdzone:).

Odwiedziłam rzeszowski Sharelock (pokój Bond) na ul. Piłsudskiego. Wrażenia bardzo pozytywne. Do wyboru 3 pokoje: Rzeszowski Skarb Narodów, Bond i Sherlock - ucieczka z więzienia. Bardzo angażująca zabawa, ciekawe zagadki o różnym poziomie trudności. Przyda się m. in. znajomość matematyki, logiki, geografii i zwykła … ciekawość. Jednak niektóre łamigłówki to fałszywy trop. Udanej zabawy!

Źródło


Spring dinner no. 1


In the photo: mash potatoes, milk-based dill sauce with corn starch and spirulina (1 teaspoon), sauerkraut salad with flaxseed oil, baby carrots with ginger and chili in ghee butter, millet nuggets.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Gdzie można dostać takie talerze?!

Patchulia M pisze...

Najlepiej szukać na giełdach staroci. Mój właśnie stamtąd pochodzi.