wtorek, 25 sierpnia 2015

8 szybkich WEGAŃSKICH ciast z owocami, Nieracjonalny mężczyzna


3. ciasto z gruszkami (drobno pokrojonymi)/cake with pears (cut into small pieces)


4. ciasto z gruszkami (połówkami)/cake with pears (halves)
6. ciasto śliwkowe z kaszą manną/semolina plum cake7. najszybsze ciasto z brzoskwiniami/quickest cake with peaches  Nieracjonalny mężczyzna (2015, Woody Allen): profesor filozofii przeżywa kryzys egzystencjalny. Pewne wydarzenie sprawia jednak, że na nowo odzyskuje radość życia i nie jest to bynajmniej romans z jedną ze studentek.

Miał to być feel good movie, ale nie czułam się po nim dobrze. Jeśli za dużo nie oczekujecie od ostatnich filmów Allena, to jest szansa, że się nie rozczarujecie. Ogólnie – nie polecam (słaby scenariusz).

Źródło
8 quick to make VEGAN fruit cakes, Irrational Man 


My favourite cake type. Enjoy! PS See above for links to cakes.
Irrational man (2015, Woody Allen): a philosophy professor undergoes an existential crisis. A certain occurrence, however, makes him regain the joy for living and it is not in the least a love affair with his student.

It was supposed to be a feel good movie but I didn’t feel good afterwards. If you don’t expect much from Allen’s recent movies, there might be a chance you won’t get disappointed. In general – I don’t recommend watching the film (it's got a poorly written script).
  

2 komentarze:

gin pisze...

Pyszne propozycje :)
Zastanawiałam się, czy pójść na ten film do kina, ale jakoś tak... Odpuściłam sobie. Choć może kiedyś przy okazji obejrzę :)

Patchulia M pisze...

Film można sobie darować :). Nic specjalnego... Gin, a jesteś może fanką wcześniejszych filmów Allena?