sobota, 24 sierpnia 2013

Konfitura z płatków róży
Skład: cukier, płatki róży fałdzistolistnej (19%), woda, kwas cytrynowy - regulator kwasowości. Firma: Premium Rosa Sp. z o.o. Cena: ok. 13zł. Masa netto: 250g.

Jem od święta na tostach. Ma bardzo intensywny smak i zapach (co akurat mi się podoba), jednak jest o wiele za słodka. Myślę, że byłby to ciekawy pomysł do akcji Vegan Package Swap: produkt jest w 100% polski i wegański.Wild rose petals preserve


Ingredients: sugar, wild rose petals (19%), water, citric acid – acidity regulator. Company: Premium Rosa Sp. z o.o. Price: ca. PLN13. Nett weight: 250g.

I eat it on toasts on rare occasions. It’s got a very intense taste and smell (which I actually like) but is far too sweet. I think it’d be a great idea for the Vegan Package Swap: it'is 100% Polish and vegan.

2 komentarze:

paluina pisze...

Mam pytanie co do zapachu, nie jest przeperfumowany?

Patchulia M pisze...

Witaj paluina:),
Trudno mi powiedzieć bo nie mam porównania do innych, faktycznie zapach jest dość intensywny ale bardzo przyjemny; i duży plus: w składzie nie ma żadnych sztucznych dodatków. Znacznie lepiej smakuje zapieczony, np. w ciastkach z ciasta francuskiego niż np. na toście (bez obróbki cieplnej). Wtedy zapach jest zdecydowanie mniej wyczuwalny, a smak pozostaje.